Автокондиціонування
Автономне опалення
 
 
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Tumblr Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey G+ Icon
  • Grey Facebook Icon

ПРО НАС

Для більшості з нас автомобілі стали невід'ємною частиною повсякдення, можна сказати, другою домівкою. Ми не знаємо, як зробити вашу оселю затишною, але точно знаємо, як зберегти ці ж емоції у дорозі. З 2000-го року  ми допомагаємо відчувати комфорт і безпеку нашим клієнтам за кермом свого авто. За лічені хвилини проведемо діагностику системи кондиціонування та у разі потреби якісно і кваліфіковано усунемо всі недоліки. 

 
 

Сервіс

Автокондиціонування

Діагностика, ремонт,

очистка системи кондиціонування, заправка фреоном

Шиномонтаж

Монтаж, балансування сталевих, литих дисків автомобілів та

мотоциклів

Встановлення

  автономного

    опалення

Аргонне зварювання

Ремонт колісних дисків, піддонів, блоків двигунів, радіаторів, вихлопні системи, складні конструкції з алюмінію, титану, нержавіючої сталі

Галерея

 

         

           А чи потрібно мені знати принцип роботи кондиціонера, його пристрій? Дме собі, і дме - це питання може виникнути у багатьох власників транспортних засобів. Відповідь однозначна - так. Потрібно знати і застосовувати. У цій статті ми розповімо вам, як влаштована система кондиціонування автомобіля, торкнемося трохи історії, подивимося як впливає температура повітря в салоні на самопочуття водія.

         Сьогодні неможливо уявити сучасний автомобіль без кондиціонера. Вони проектуються як на автомобілях представницького класу, так і на малолітражках. Необхідність комфортної температури складно переоцінити. Ви стояли колись в багатогодинній пробці під палаючим сонцем, в літню спеку? Якщо так, то необхідність даної опції підтвердите без коливань. Так думали і перші винахідники автомобілів. Крім, власне, комфорту і мікроклімату, робота кондиціонера впливає і на безпеку - спека і задуха відволікає водія від дороги. 

         Ідея підвищити комфорт усередині автомобіля витала в головах автобудівників з моменту винаходу його винаходу. Однак всі пропоновані на той момент системи зазнавали краху. Система трубопроводів для циркуляції повітря, приховані вентилятори, примусові повітрозабірники і навіть кубики льоду на спеціальному піддоні... Яких тільки екзотичних систем не проектувалося і не впроваджувалося, однак нічого з пропонованого нормально не працювало, або було неефективне...

Пошуки тривали до моменту винаходу компресорних систем охолодження. Першим автомобілем, обладнаним прообразом сучасної системи кондиціонування вважається Паккард 1939 року. Системі було далеко до ідеалу - для того, щоб «охолонути» доводилося проробляти цілий ряд маніпуляцій. Потрібно було зупинити автомобіль, заглушити двигун, підключити «кондиціонер», завести двигун, відрегулювати повітряний потік, «охолонути», заглушити двигун, вимкнути систему, завести двигун і продовжити шлях. 

        Вражає? Однак принцип став популярний, а початок покладено. Подальший розвиток систем кондиціонування автомобіля був лише справою техніки і часу. Уже в 1941 році Кадилак випускає партію в 300 автомобілів з кондиціонерами, що працюють за звичною тепер нам схемою. У 60-х роках кількість «комфортних» автомобілів обчислювалася тисячами, а в 80-х вже мільйонами.

       Автовиробники, як відомо, приділяють велику увагу науковим дослідженням. З'ясовано, що найбільш комфортна для водія і пасажирів температура повітря в салоні - 18-20 ° С, а вологість - в межах 30-70%. Відхилення від даних показників вважається небезпечним. Так, при + 10-15 ° С відбувається переохолодження тіла. При + 25 ° С стомлюваність і неуважність значно збільшуються, може хилити в сонПри + 30 ° С і вище - порушення координації рухів, уповільнення реакції, логічні помилки при управлінні транспортним засобом і аналізі дорожньої обстановки.

              Принцип роботи кондиціонера

    Система автокондиціонування призначена для створення і підтримки комфортного мікроклімату всередині салону автомобіля - регулювання температури повітря, вологості. Крім того - оптимізація потоків повітря, а також фільтрація від шкідливих домішок і усунення запахів. Принципово пристрій і робота кондиціонера не відрізняється від роботи звичайного кухонного холодильника. Може виникнути питання - а чи так потрібно знати його пристрій і принцип роботи? Відповідь - так. Знання принципів роботи та основних вузлів дозволить вам вчасно діагностувати більшість несправностей системи і передбачити необхідність деяких робіт, наприклад - дезінфекцію кондиціонера автомобіля, чистку. Автокондиціонер - замкнута, герметична система з закачаним всередину холодоагентом (спеціальною робочою речовиною, для простоти - газом). Компресор стискає холодоагент (для прикладу візьмемо фреон), від чого той, як відомо з курсу фізики, сильно розігрівається. Гарячий холодоагент женеться по трубопроводах в конденсатор. Там фреон конденсується в рідину і виходить з вузла вже в рідкому стані. Потім він потрапляє в ресивер-осушувач, де фільтрується від амортизаційного сміття, далі - потрапляє безпосередньо в магістраль, що йде в салон автомобіля. Тут-то і починається його робота. Проходячи через наступний вузол - терморегулюючий вентиль, холодоагент потрапляє в випарник. На цій ділянці системи він переходить в газоподібний стан, при цьому значно охолоджуючись.Проходячи через салонний випарник, він охолоджує його трубки практично до крижаного стану, а наявний вентилятор жене через них повітря в салон автомобіля. Далі фреон знову потрапляє в компресор, що знаменує завершення циклу і все починається спочатку.

         Правильна експлуатація кондиціонера

- У жаркий день спочатку відкрийте по можливості всі двері автомобіля на хвилину, щоб салон повністю провітрити, далі - закрийте двері і запускайте кондиціонер.

- Вмикайте кондиціонер виключно при повністю закритих дверях, вікнах, люках. Приплив зовнішнього повітря в салон знижує ефективність роботи кондиціонера, навантажує його, що сприяє підвищеному зносу і невиправданого витраті палива.

- Мінімум раз на тиждень включайте кондиціонер не менше, ніж на 5-10 хвилин. Це необхідно, щоб не вийшли з ладу еластичні прокладки і внутрішні системи не почали іржавіти від відсутності масла. Як і будь-якій системі з рухомими деталями, кондиціонеру потрібно постійне омивання внутрішніх робочих поверхонь мастилом.

          Несправності кондиціонера і проблеми

   Найпоширеніша проблема - витік холодоагенту. Кондиціонер перестає виконувати свої функції, починає працювати з перевантаженнями, порушується циркуляція змащуючого масла.

Крім того, в разі негерметичності системи, кондиціонер цілком може забирати з вологою атмосфери воду, яка, потрапивши в магістралі, влітку може викликати паровий удар, а взимку - розрив магістралі внаслідок замерзання. І в тому і в іншому випадку - це дорогий ремонт.

        Заправка і обслуговування

Багато моделей автокондиціонерів припускають можливість самостійного обслуговування і дозаправки. Дану процедуру, а саме - діагностику і дозаправку, необхідно виконувати в міру потреби, але не рідше одного разу на два роки.

 
 
Ремонт компрессора-6
Ремонт компрессора-5
Ремонт компрессора-2
Ремонт компрессора-4
Ремонт компрессора-3
Ремонт компрессора
IMG_5859
Снимок экрана 2017-05-03 в 21.12.32

Знайти нас

вул. Павлова 24

Тернопіль, Україна 46002


Tel:

+380677298565 - кондиціонування

+380961603311 - шиномонтаж

+380671021121 - аргонна зварка

E-mail: info@freonservice.com

Години роботи:

 

Пон - П'ятн: 9.00 - 18.00

​​Субота: 9.00 - 17.00

​Неділя: вихідний

  • Twitter - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Google+ - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2023 by Jade&Andy. Proudly created with Wix.com

Ремонт компрессора-2